همزمان با ایام ولادیت حضرت زینب کبری سلام الله علیها مراسم تودیع و معارفه معاونت پژوهشی بنیاد فرهنگ جعفری، با حضور ریاست، اساتید، طلاب و پژوهشگران و دانش پژوهان در محل این بنیاد برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید حسن حائری ریاست بنیاد فرهنگ جعفری در سخنانی از زحمات و خدمات حجت الاسلام حامد فرج پور معاونت پیشین پژوهشی بنیاد جعفری تقدیر و تشکر کرد و ضمن معرفی حجت الاسلام سید مصطفی طباطبایی شیرازی به عنوان معاونت پژوهشی این بنیاد، برای ایشان در این سمت آرزوی موفقیت کرد.
حجت الاسلام و المسلمین حائری همچنین در سخنانی ابراز داشت: بنیاد فرهنگ جعفری از معدود مراکز علمی و پژوهشی است که بدون حاشیه های معمول اینگونه از مراکز، در فضایی صمیمی به انجام فعالیت های علمی و پژوهشی در راستای احیاء معارف اهل بیت و امامت می پردازد.

در ادامه حجت الاسلام حامد فرج پور معاونت پیشین پژوهشی بنیاد فرهنگ جعفری با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در معاونت پژوهشی در سالهای فعالیت خود، از همکاری سایر بخش های بنیاد با این معاونت در پیشبرد اهداف پژوهشی تقدیر و تشکر کرد.
وی خاطرنشان کرد: بنیاد فرهنگ جعفری در زمینه احیاء معارف ائمه اطهار علهیم السلام و امر تحقیق و پژوهش در این حوزه داری برکات و توفیقات بسیاری بوده است که امیدواریم این روند با سرعت و کیفیت بیشتری دنبال شود.

 


حجت الاسلام سید مصطفی طباطبایی شیرازی معاونت جدید پژوهشی بنیاد فرهنگ جعفری نیز در سخنانی به بیان اهداف و برنامه های آتی خود در سمت معاونت پژوهشی بنیاد جعفری پرداخت .

وی در سخنانی ضمن ابراز امیدواری بر تحول در امر پژوهش در بنیاد جعفری، بیان داشت: با برنامه ریزی و همکاری بخش های مختلف بنیاد امیدواریم که بتوانیم در یک دوره کوتاه تحولی در امر پژوهش با تمرکز بیشتر بر ارائه و عرضه تولیدات پژوهشی خود به مخاطبان و علاقمندان ایجاد کنیم تا آثار و نتایج پژوهش های بنیاد در دیگر مراکز و نهادهای علمی نیز قابل مشاهده و رصد باشد.